Česká Hlava 2022 - soutěž o nejvýznamnější průmyslovou inovaci

úterý, 24. května 2022

Ministerstvo průmyslu a obchodu České republiky spolu s obecně prospěšnou společností Česká Hlava vyhlašují v rámci již 21. ročníku stejnojmenného projektu zaměřeného na vědu a výzkum soutěž o nejlepší výrobkovou či technologickou inovaci realizovanou českými, ale i zahraničními podniky na území České republiky – cenu Industrie.

 

Znáte kandidáty, kteří by se o cenu mohli ucházet?

Víte o nějaké české či zahraniční firmě působící na území ČR, která by se mohla o cenu Česká hlava ucházet? Nebo snad dokonce sami máte nápad či již takový produkt zavádíte? Sledujte soutěž či se rovnou přihlaste. Účast v soutěži může přinést nejen ocenění a prestiž, ale i medializaci a nové impulsy. Jednou z takových soutěžní je právě vyhlášená cena Industrie za nejlepší výrobkovou či technologickou inovaci. 

 

Přihlášky do 30. června 2022

Přihlášky s příslušnou dokumentací musí být doručeny v elektronické podobě na adresu kontakt@ceskahlava.cz. Příjem nominací byl právě zahájen a uzávěrka jejich příjmů je 30. června 2022. Laureát Ceny Industrie může být tuzemská nebo zahraniční právnická osoba se sídlem a činností v České republice. Nominace není limitována žádným poplatkem.

Statut kategorie Industrie naleznete zde. Bližší informace naleznete na webových stránkách www.ceskahlava.cz a v případě dotazů se neváhejte obrátit na e-mail vaclav.marek@ceskahlava.cz.

 

Zdroj: Česká Hlava