Česko-Kazachstánská energetická konference

pondělí, 23. května 2016

1000x1000-1463992151-coffee-break-1177540-640

Ministerstvo průmyslu a obchodu, Velvyslanectví Republiky Kazachstán v České republice a Jihočeský kraj pořádají v hotelu Palcát v Táboře energetickou konferenci.

Konference bude na téma "Zkušenosti České republiky ve  využítí technologií pro výrobu ekologicky čisté energie a technologií a materiálů  šetřících spotřebu elektrické energie, tepla  a pohonných hmot" a bude se konat 25. května 2016 v hotelu Palcát v Táboře od 13:00 - 18:00.

Před zahájením konference se od 12:30 uskuteční v hotelu Palcát tisková konference ministra Jana Mládka, velvyslance Republiky Kazachstán Serzhana Abdykarimova, hejtmana Jihočeského kraje Jiřího Zimoly a vedoucího delegace Ministerstva energetiky Republiky Kazachstán pana Vladimíra Kljakina, o perspektivách spolupráce České republiky  s Republikou Kazachstán v oblasti energetiky.

Program konference:

  • Úvod konference - vystoupení Ministra průmyslu a obchodu Jan Mládka, mimořádného a zplnomocněného  velvyslance Republiky Kazachstán v České republice J.E. pana Serzhana Abdykarimova; hejtmana Jihočeského kraje Jiřího Zimoly a předsedy kazachstánské části Česko-Kazachstánské mezivládní skupiny pro spolupráci v  energetice Vladimíra Kljakina.
  • Prezentace českých firem působích v oblasti výroby elektrické a tepelné energie a výrobců technologií a materiálů  šetřících spotřebu energie.
  • Vystoupení zástupců českých bank a EGAP.

Vystupující mohou vystupovat v českém nebo v ruském jazyce, je zajištěn synchronní překlad z českého jazyka do ruského a naopak.