Čistá mobilita v ČB i zábava pro děti a dospělé

pondělí, 19. září 2016

1000x1000-1474283601-phpthumb-generated-thumbnail

Ve středu 21. 9. 2016 od 14 do 18 hodin opět ožije českobudějovická náplavka pod Dlouhým mostem. Každý, kdo přijde, dostane malou pozornost a k tomu možnost prohlédnout si a vyzkoušet dopravní prostředky, které neuslyšíte, neucítíte a na našich silnicích zatím příliš často ani neuvidíte.

Absolvovat testovací jízdu v elektromobilu Tesla Model S, pro který není problém zrychlit z 0 na 100 km/h během 4,3 s, vyzkoušet si elektrokola, elektrokoloběžky a segway, prohlédnout si elektromobily VW e-up!, Smart, elektroskútr a vozy na CNG nebo vystoupat v balónu připoutaném na laně. Na děti bude na náplavce čekat nafukovací skákací hrad, skateboardy, longboardy, waveboardy a klaun Hugo s balónky, soutěžemi a zábavou. To vše bude zcela ZDARMA. Pokud vám vyhládne, můžete na místě zakoupit občerstvení a cukrovou vatu. Pro milovníky koní budou připraveny zpoplatněné projížďky.

Akci svou přítomností podpoří moderátoři Rádia Kiss Jižní Čechy, kteří v 16 hod. odstartují společnou jízdu po cyklostezce na kanál v Českém Vrbném (a zpět). Do pedálů šlápnou i členové Českého klubu velocipedistů – Podšumavan. Přijeďte na kole a přidejte se!

Organizátor akce: Energy Centre České Budějovice

Níže naleznete pozvánku na akci: 

 

Zdroj: www.jhk.cz