EuropeanPioneers nabídne granty na tvorbu aplikací

úterý, 3. března 2015

EuropeanPioneers je evropský podnikatelský akcelerátor, kterého mohou využít malé a střední podniky a startupy. Firma však může být založena až po obdržení rozhodnutí o udělení grantu. Na získání grantu ve výši 50 až 250 tisíc euro má šanci 13 nejlepších projektů.

Kromě finanční podpory získají účastníci bezplatný přístup k moderním technologiím FIWARE, které umožní vytváření vlastní aplikace. Současně získají technickou podporu, řadu užitečných finančních, podnikatelských a marketingových rad a budou se moci zúčastnit mnoha zajímavých workshopů a seminářů.

Přihlášené projekty budou hodnoceny z hlediska technologie (inovace aplikací a schopnost používat technologii FIWARE) a podnikání (připravenost na trh a škálovatelnost podniku, jakož i manažerské schopnosti tvůrců).

Přihlášky  lze podávat od 30. března do 22. června 2015.

Nejlepší z předložených projektů postoupí do finále, a jejich autoři budou prezentovat svůj podnikatelský nápad před nezávislou porotou. Prezentace se bude konat v Berlíně, v sídle vedení mezinárodního konsorcia, které je organizátorem programu. Granty budou uděleny třinácti nejzajímavějším nápadům.

Více informací o programu, podmínky o účasti, podrobný popis hodnotících kritérií i tipy pro potenciální účastníky naleznete na stránkách programu: http://www.weblify.pl/en/europeanpioneers/
 

Zdroj: BusinessInfo.cz