IdeaSTART pokračuje – podnikání krok za krokem

pátek, 26. května 2017

1000x1000-1495786642-write-593333-640

Zakládáte vlastní firmu? IdeaSTART Vám může pomoci!

Pomocnou ruku při rozjezdu firmy nabízí začínajícím podnikatelům Jihočeská agentura pro podporu inovačního podnikání ve spolupráci s Jihočeskou hospodářskou komorou. Dohromady vytvořily program ideaSTART, který je koncipován jako intenzivní vzdělávací a tréninkový kurz. V listopadu 2016 byl úspěšně realizován pilotní běh, letos v září bude odstartován další ročník.
Vybrané start-upy mají možnost se účastnit společných přednášek i absolvovat individuální konzultace s mentory jednotlivých okruhů, jako je např. Business modelování, legislativa související s podnikáním, cenová politika, umění prodeje a prezentace apod.

„60 hodin workshopů vedených zkušenými mentory, 20 hodin individuálních konzultací a především rychlou zpětnou vazbu, to vše můžete získat pro zlepšení vašeho businessu zcela zdarma“, uvádí ředitelka Jihočeské agentury pro podporu inovačního podnikání, Michaela Novotná.

Celý program je koncipován tak, aby byl pro začínající podnikatele šitý na míru. Michal Pirgl, účastník pilotního ročníku ideaSTARTu, hodnotí program velice kladně: „Odborní mentoři mi pomohli s ujasněním vhodné obchodní i marketingové strategie a zároveň s efektivní prezentací našich výrobků. V průběhu programu jsem se dozvěděl i o mnoho povinnostech, které jsem dosud nepokládal v podnikání za důležité.“

Pokud si ještě nejste jisti, zda by pro vás byl program ideaSTART vhodný, přijďte se podívat na naše jednodenní akce zaměřené například na efektivní komunikaci, prezentaci, projektové řízení či online marketing.

Více informací o programu ideaSTART a jednodenních akcích sledujte na stránkách www.jaip.cz, které budou průběžně aktualizovány. Všechny aktivity jsou podpořeny z prostředků Jihočeského kraje a jsou pro účastníky zdarma.
 

Zdroj: www.jaip.cz