Podávání přihlášek do programu Czech ICT Incubator @ Silicon Valley

pondělí, 5. ledna 2015

Czech ICT Alliance ve spolupráci s agenturou CzechInvest a významnými investičními partnery Rockaway a Seznam.cz prodlužuje termín podávání přihlášek do programu Czech ICT Incubator @ Silicon Valley, a to do pátku 9. 1. 2015!

Vybrané firmy budou mít nejen kompletně hrazené místo v inkubátoru Runway uprostřed Silicon Valley, ale i zaplacený mentoring a networking. Aliance také start-upům garantuje získání investice na pokrytí kompletních nákladů pobytu.

Co program nabízí a hradí

V ČR

  • Účast na bootcampu a měsíční coaching a mentoring, které Vám pomohou v přípravě detailního plánu expanze do Silicon Valley.

V Silicon Valley

  • Hrazené místo v prestižním inkubátoru Runway v San Francisco pro jednoho až dva účastníky (100% hrazeno přímo z programu inkubátoru, nezatěžuje Vaše cash-flow) po dobu 3 až 4 měsíců.
  • Příspěvek na networking, odborné semináře a konference (100% hrazeno přímo z programu, nezatěžuje cash flow a administrativu) – individuálně s každým schváleným projektem.
  • Mentoring od vybraných mentorů z partnerských organizací na místě (100% hrazeno z programu přímo mentorům).
  • On-site support a pomoc s orientací v Silicon Valley (hlavní zásady, na co si dát pozor, doporučené networkingové akce...) – poskytuje CzechInvest.

 

Bližší informace včetně formálních požadavků a výběrového procesu naleznete zde http://www.czechict.cz/inkubator

V případě Vaši dotazů prosím kontaktujte Michala Zálešáka, výkonného ředitele Czech ICT Alliance na e-mailové adrese info@czechict.cz.