Pozvánka na finále 5. ročníku soutěže JIHOCZECH, již 23. listopadu!

středa, 2. listopadu 2022

POZVÁNKA NA FINÁLE 5. ROČNÍKU SOUTĚŽE JIHOCZECH, JIŽ 23. LISTOPADU!

Všichni soutěžící se poctivě připravují na finále soutěže podnikatelských nápadů Jihoczech 2022. Jedná se o slavnostní událost, která je zakončením celého ročníku soutěže, kterou ale spolupráce se soutěžícími zdaleka nekončí.

Letošní účastníci zahájili svoji cestu soutěží v září 2022 již osvědčeným Jihoczech Startup Campem, na kterém  společně s týmem organizátorů a zkušených startupových mentorů formulovali přihlášený nápad do jeho optimální podoby. Následovala série odborných workhopů s tématy důležitými do začátku podnikání, která nyní nositelé jednotlivých nápadů zužitkují při přepracování svých myšlenek v podnikatelské plány.

Zajímá vás jihočeské podnikání? Máte zájem navázat spolupráci se začínajícími podnikateli v oblasti výživy, zdravotnictví, řemesel, cirkulární ekonomiky nebo volnočasových aktivit? Přijďte se seznámit s novými, zajímavými nápady k podnikání a držet spolu s námi a partnery soutěže palce letošním soutěžícím.

Během slavnostního finále budou pečlivě zpracované podnikatelské plány představeny porotě a odbornému publiku. Tři nejlepší si odnesou finanční výhru a věcné ceny, ostatní odejdou s novými zkušenostmi a cennými kontakty, které se jim při dalším podnikání určitě neztratí.

Slavnostní finále Jihoczech 2022 bude zahájeno 23. listopadu 2022 ve 13.00 hodin v prostorách Jihočeského vědeckotechnického parku.

Vzhledem k omezené kapacitě sálu prosíme o předchozí Registraci Vaší účasti.

Více informací zde.

Zdroj: JVTP, Jihoczech