Pozvánka na mezinárodní konferenci Design Thinking Festival

pondělí, 25. května 2015

Podnikatelské a inovační centrum v Plzni zve na mezinárodní konferenci plnou inspirace, inovací, zajímavých lidí a nápadů Design Thinking Festival, kterou organizuje ve spolupráci s Plzeň 2015 a bavorským Bayern Design ve dnech 11. - 12. června 2015 v kreativní zóně DEPO2015 v Plzni.

Design Thinking Festival je ideálním místem setkání podnikatelů, designérů, grafiků, marketingových expertů a dalších kreativních nadšenců, kteří chtějí posunout dál své podnikání.

Design je často komunikován a vnímán jako vzhled či umění. Estetika je ovšem pouze jedna část, design odráží také ekonomické aspekty produkce a realizace a samozřejmě i potřeby cílové skupiny. Klíčovým faktorem úspěchu jsou správně načasované inovace.

Design Thinking představuje nový trend v managementu a v mezinárodním měřítku je považován za strategický inovační nástroj, který kombinuje současně jak kreativní, tak technologickou stránku. Prezentovat budou renomovaní zástupci firem z ČR i zahraničí jako je  3M Česko, Škoda Machine Tool, Plastia, AirBank nebo Contiqua.

Co Vám účast přinese?
●        Nový pohled na řešení problémů
●        Inspiraci
●        Setkání se zajímavými lidmi
●        Nové zkušenosti a kontakty

Síť Enterprise Europe Network organizuje v rámci festivalu čtvrteční workshopy a mezinárodní matchmaking (Brokerage Event); ten nabízí možnost rychlého a efektivního vyhledání partnerů pro obchodní, výrobní či vývojovou spolupráci.

Více o brokerage a registraci naleznete zde.

Registrace na konferenci je možná na oficiálním webu.

Účast na konferenci i matchmakingu je zdarma.

Komunikačními jazyky jsou čeština a angličtina, přednášky zahraničních speakerů budou simultánně tlumočeny.

 

Zdroj: Business Innovation Centre Plzeň