Šestý ročník soutěže Jihoczech zná své vítěze!

úterý, 5. prosince 2023

Šestý ročník soutěže Jihoczech zná své vítěze!

Finále šestého ročníku soutěže Jihoczech, které představilo širokou škálu nápadů a podnikatelských záměrů z různých oborů, se uskutečnilo v Jihočeském vědeckotechnickém parku.

Této události se zúčastnilo celkem devět soutěžících, kteří představili své projekty před odbornou porotou, investory a širokou veřejností. Vítězem letošního ročníku se stal projekt Řídící systém „Gita,“ prezentovaný Eduardem Čeňkem, druhé místo získal Ondřej Rychetský se svým nápadem personalizovaných doplňků stravy Amoeba. Třetí cenu převzala Martina Bednářová se svým unikátním konceptem terapie Windtherapy. Vítězové nejlepších tří projektů získali nejen finanční ocenění a propagaci v médiích, ale také příležitost k další podpoře ve svém podnikání.

Jihoczech je regionální soutěž podnikatelských nápadů, která je otevřená pro všechny ideje všech fází, od konceptu po již realizované projekty. Účastníkům soutěže poskytuje JVTP tří měsíční odborné vedení plné workshopů, školení a mentoringu s cílem je co nejlépe připravit na finálový večer a odprezentování svých projektů. Projekty jsou představovány nejen odborné porotě, která každoročně oceňuje 3 nejlepší nápady, ale také investorům, kteří mohou projekty finančně podpořit.

Celý článek.

Zdroj: JVTP