Setkání českých exportérů s vedoucími zahraničních kanceláří CzechTrade

středa, 10. února 2016

Tradiční Meeting Point neboli setkání českých exportérů s vedoucími zahraničních kanceláří agentury na podporu obchodu - CzechTrade, se bude konat 16. až 18. února 2016 v prostorách pražského hotelu Ambassador Zlatá husa.

Problematika zahraničního obchodu je pro české firmy zajímavým tématem, proto si nenechají ujít příležitost promluvit si osobně s vedoucími zahraničních kanceláří. Individuální půlhodinová jednání dávají prostor pro konzultace vývozních plánů, problémů či výměny informací o konkrétních trzích a aktuálních obchodních příležitostech.

Ze vzdálenějších zemí jmenujme např. Austrálii, Singapur, Izrael, Indonésii, Čínu, Egypt, Jihoafrickou republiku a z evropských trhů např. Belgii, Černou Horu, Polsko, Rusko nebo Španělsko aj.

První dva dny akce budou k dispozici všichni zahraniční zástupci agentury, třetí den pak země, o které firmy projeví největší zájem. Zmíněné zahraniční kanceláře z pěti desítek zemí doplní specialisté Klientského centra pro export, které je společnou aktivitou Ministerstva průmyslu a obchodu, Ministerstva zahraničních věcí a agentury CzechTrade. Firmám nabízí služby Jednotné zahraniční sítě ve více než devadesáti zemích světa.

Účast na akci je zdarma, ale je nutná předchozí rezervace na webových stránkách agentury CzechTrade.

 

Zdroj: BusinessInfo.cz