Soutěž ČESKÁ INOVACE

úterý, 28. října 2014

Česká inovace každý rok vyhlašuje soutěž, prostřednictvím které chce oslovit inovátory bez ohledu na jejich věk, odvětví, ve kterém pracují, nebo zkušenosti.

Cílem soutěže je rozpoznat perspektivní inovace, ocenit jejich autory a podpořit další uplatnění v praxi. Česká inovace již pomohla desítkám projektů posunout se o krok vpřed zviditelněním, radami, finanční podporou anebo propojením s relevantními partnery.

Klíčovou cílovou skupinou soutěže jsou fyzické a právnické osoby žijící či podnikající na území České republiky, kteří mají chuť neustále zlepšovat věci kolem sebe, přicházejí s novými nápady a mají odhodlání. Naše soutěž je příležitostí pro ty, kteří hledají možnost, jak prosadit svůj nápad na trhu, hledají pomocnou ruku a podporu.

Oceněné Inovace budou mediálně zviditelněny, získají konzultační podporu pro další rozvoj, přístup k finančním zdrojům a kontakty. Vítězný projekt získává cestu do Ameriky - inovačního centra společnosti 3M Česko a další věcná plnění ušité na míru potřebám inovačního projektu. Soutěž Česká inovace se orientuje především na praktickou podporu komerčního uplatnění nápadů. 

 

Zdroj a více informací: http://www.ceskainovace.cz/cz/soutez/o-soutezi