Startuje 5. ročník soutěže ROZJEZDY ROKU

čtvrtek, 5. března 2015

Společnost T-Mobile vyhlásila již pátý ročník soutěže pro začínající podnikatele Rozjezdy roku. Hlavním cílem této akce je pomoci účastníkům v počáteční fázi podnikání, v hledání příležitostí a partnerů a v orientaci v oblasti financí, marketingu i obchodních strategií. Rady poskytnou zkušení odborníci, investoři a podnikatelé i výherci předchozích ročníků.

Podnikatelské projekty se mohou přihlašovat do 19. 3. 2015, přičemž uspět může v soutěži až 42 projektů ze 14 krajů ČR. Výherci regionálních kol postoupí do finále, ve kterém o absolutním celorepublikovém vítězi rozhodne veřejnost prostřednictvím on-line hlasování.

Vítězové soutěže získají balíčky telekomunikačních služeb na jeden rok zdarma, tablety, služby partnerů zdarma a podporu v podobě odborného poradenství. Nechybí ani finanční podpora od T-Mobile – výherci si rozdělí 660 000 Kč. Soutěžící budou mít také příležitost získat inspiraci od účastníků předešlých ročníků soutěže. Setkat se s nimi mohou na seminářích v regionech nebo prostřednictvím blogu Jazyk na vestě, na nějž pravidelně přispívají.

Další informace o soutěži a registraci jsou dostupné zde.

 

Zdroj: Rozjezdy Roku, www.rozjezdyroku.cz