Startuje jubilejní desátý ročník podnikatelských soutěží Firma roku a Živnostník roku 2015

středa, 22. dubna 2015

Soutěže Firma roku a Živnostník roku jsou příležitostí pro podnikatele z celé České republiky.

Do soutěže se mohou přihlásit malé a střední firmy působící v České republice s nejméně dvouletou účetní historií a s obratem do 1,5 miliardy korun a živnostníci, kteří jsou minimálně jeden rok vlastníky platného živnostenského listu nebo jiného oprávnění k podnikání dle právních předpisů.

Registrovat se můžete od 1.4 do 31.5. zcela zdarma zde!


Přihlášky jsou ke stažení na webových stránkách www.firmaroku.cz a www.zivnostnikroku.cz. Zároveň je možné vyplnit přihlášku online.

Během podzimu proběhnou krajská kola ve 13 regionech České republiky, do kterých postoupí vždy 10 nejlepších firem a živnostníků z daného regionu. Seznam finalistů bude znám v srpnu a v prosinci celá soutěž vyvrcholí celorepublikovým finále na pražském Žofíně, které bude živě přenášet ČT 24.

Využijte svoji šanci a zařaďte se do řady úspěšných, kterým působení v soutěži změnilo nejen podnikatelský život. V minulém roce se Firmou roku stala sklárna Ajeto, která mimo jiné vyrábí trofeje pro slavnou Tour de France, a Živnostníkem roku se stala paní Emilie Vallová, rehabilitační specialistka z Tišnova, která rozhýbe i ty nejkomplikovanější případy. Takže proč byste právě Vy nemohli být Firmou či Živnostníkem roku?

Pravidla soutěže Firma roku naleznete zde a pravidla soutěže Živnostník roku zde.

 

Zdroj: http://firmaroku.cz/index.aspx?i=222&c=15220