Technologická burza

čtvrtek, 29. září 2016

1000x1000-1475139255-entrepreneur-1562823-640

Cílem Technologické burzy je propojení firem se záměrem posílit jejich obchodní a vývojovou spolupráci. Láká Vás tato možnost, neváhejte a zúčastněte se.

Jak technologická burza probíhá?
Cílem Technologické burzy je propojení firem se záměrem posílit jejich obchodní a vývojovou spolupráci. Na rozdíl od klasické konference je zde mnohem více příležitostí pro osobní obchodní jednání. Firmy se registrují pomocí klíčových slov své nabídky a poptávky. Od pořadatele obdrží informace o přihlášených firmách a jejich preferencích (klíčových slovech). Na základě toho si vybírají partnery pro osobní schůzky ve formátu „jeden na jednoho“. Tak je možné probírat spolupráci ve větším detailu než na otevřeném fóru. Pořadatel bude dále aktivně sám nabízet firmám kontakty na další zajímavé partnery například z akademické nebo finanční sféry. Akce tedy bude sestávat ze tří paralelních částí. Jednání „jeden na jednoho“ (technologická burza), konferenční část zaměřená na problematiku financování vývoje a dále na aktuální technologie v oblasti energeticky udržitelných budov, alternativní energetiky a třetí částí pak bude sekce posterů. Zde je možné vystavit plakát (poster) s popisem Vaší technologické nabídky, případně poptávky a přímo na místě hledat další partnery.

Kde: Centrum energeticky efektivních budov v Písku, Vladislavova 201, Písek (Google mapa?)
Kdy: 6.10. 2016

Akce se uskuteční v prostorách Centra energeticky efektivních budov, jehož budova byla navržena s ohledem na nejmodernější technologie využití obnovitelných zdrojů pro energetickou soběstačnost. V těchto prostorách naleznete 3 sekce – odborné přednášky, networkingovou část pro domluvená jednání a navazování nových kontaktů a výstavní část, kde můžete prezentovat své řešení (výrobkem či posterem).

 

Více informací a předběžný program naleznete ZDE.

 

Zdroj: www.clbpisek.cz