Zjisti, jací zaměstnavatelé se k tobě hodí nejvíce a jaký jsi kariérní typ

pátek, 27. ledna 2017

1000x1000-1485507084-5efcc086-aa23-4549-881d-5f4b4e9b998d

Už přemýšlíte, co budete dělat po vysoké škole? Průzkumy Universum Talent Survey každoročně osloví přes 1,3 milionu vysokoškoláků z téměř 60 zemí světa a pomáhají pro ně budovat lepší pracovní klima.

Universum career test zkoumá, co vysokoškoláci chtějí od práce, vzdělávací instituce, na kolik si své práce cení, co je pro ně důležité a kde by chtěli pracovat. Jedině tak je možné zjistit reálné požadavky dnešní generace Y.

Právě byl spuštěn nový ročník průzkumu v České republice! Věnujte půl hodinky své budoucnosti a otestujte, co vlastně chcete od kariéry. Cílem Universum Talent Survey je podpořit studenta při rozhodování, kam chce po vysoké škole směřovat.

CHCI SE ZAPOJIT

Co získáš, když se zapojíš:

  • Získáš seznam zaměstnavatelů, kteří se k tobě nejvíc hodí
  • Zjistíš, jak jsi na tom v porovnání s vrstevníky               
  • Dozvíš se, jaký jsi kariérní typ
  • Dáš své škole vědět, co je pro tebe důležité
  • Budeš součástí největší kariérní studie             
  • Pomůžeš zaměstnavatelům pochopit, co mladá generace chce od zaměstnání

Navíc získáš zdarma IQ test na Primát.cz od Mensy ČR. Test je anonymní (pro vstup do kariérního feedbacku je třeba vyplnit pouze email nebo Facebook) a zabere ti kolem 30 minut.

Většina zaměstnavatelů se snaží držet krok s dobou a reagují na výsledky ze studie. Např. nabízí místo stravenek benefity, které mladí budoucí zaměstnanci ocení víc. Vysoké školy a kariérní centra se mohou ze studie dozvědět, jaké služby by měli mladé generaci nabídnout a co ocení nejvíce.

Více o společnosti Universum naleznete na jejich internetových stránkách.

 

Zdroj: www.jcu.cz