CEHEC konference

Letos se v dubnu v Budapešti uskuteční už třetí ročník konference CEHEC (Central European Higher Education Cooperation). Tentokrát s názvem Worry or Not - Higher Education in Central and Eastern Europe. Current Trends and Scenarios for the Near Future.

Konferenci každoročně pořádá Central European University and Budapest Corvinus University ve spolupráci s partnery z České republiky (TERI), Polska a Slovenska. Konference je určena pro výzkumné pracovníky, tvůrce politik, představitele vysokých škol a další odborníky z oblasti vysokého školství především ze Střední a Východní Evropy. Cílem je diskutovat současné trendy, výzvy a klíčové otázky v oblasti vysokého školství a posílit spolupráci a sdílení zkušeností. Tématem letošní konference, která se uskuteční 24. -25. dubna 2017 v Budapešti, by měly být reformy vysokého školství v posledním desetiletí, dále  identifikace nejdůležitějších současných trendů a diskuse možných scénáře pro nejbližší budoucnost.

Jako hlavní řečníci vystoupí Andrée Sursock, Manja Klemenčič, Ligia Deca, Harry F. de Boer, Attila Pausists a Jeroen Huisman. 

Medailonky přednášejících a více informací naleznete zde.

 

Zdroj: www.vedavyzkum.cz