Soutěž talent pro firmy

Zkusit si, jak se pracuje v týmu, nasimulovat pracovní zadání a zrealizovat úkol na čas, budou mít letos již po druhé příležitost žáci ze základních a středních škol v Jihočeském kraji. Pod taktovkou kapitánů ze zapojených firem budou muset v časovém limitu splnit konkrétní technický úkol.

Kdy: 23. lisotpadu 2016 od 10:00 hodin

Kde: Výstaviště České Budějovice, pavilon E5

V letošním ročníku regionálního kola se proti sobě postaví celkem 6 soutěžních týmů, přičemž každý tým tvoří 3 žáci z páté třídy základní školy, 3 žáci druhého ročníku střední školy a zástupce firmy v roli kapitána, který vede a řídí svůj tým. Společným úkolem je v co nejkratším čase postavit funkční zařízení z polytechnické stavebnice a přidaných elektrosoučástek při dodržení požadované kvality. Průběh celé soutěže hodnotí porotci podle předem stanovených kritérií. Vítěz regionálního kola bude mít příležitost reprezentovat Jihočeský kraj na celorepublikovém kole, které se uskuteční na jaře 2017 v Praze.

V rámci soutěže si přijdou na své i návštěvníci, pro které je připraven pestrý doprovodný program, při kterém si budou moci otestovat svoji zručnost, zasoutěžit o zajímavé ceny a vyzkoušet exponáty z Techmania Science Centra, který je partnerem akce.

Vstup ZDARMA.

Zdroj: www.jhk.cz