STARTUP WORLD CUP

Chcete soutěžit o investici $1,000,000? Chcete se setkat tváří v tvář se zkušenými mentory? Chcete rozšířit svoje kontakty o další startupisty a investory?

Cesta k investici milión dolarů může začít jedním kliknutím. Přihlas se do regionálního finále celosvětové soutěže Startup World Cup 2017 v Praze a zažij event, na kterém bys měl určitě být. Soutež se koná v Paláci Žofín v Praze dne 7. března

LIFTAGO, STRV, AIR VENTURES
Ondřej Krátký, Luboš Šmíd nebo Václav Pavlečka. Malý výčet jmen, která reprezentují úspěch a využitou příležitost. Budou tam, stejně jako předkladatelé bezmála 30 projektů přihlášených do soutěže během prvního týdne registrace.

TADY SE NEPROHRÁVÁ!
Tvůj projekt nemusí být mezi nejlepšími, abys vyhrál. Výhrou je i to, že při registraci do soutěže získáváš i v případě, že nepostoupíš mezi nejlepší, slevu 30% na vstupné a prezentační stánek. Být u toho je stejně k nezaplacení. Využij příležitost, která trvá do 7.2.2017, kdy končí registrace.

NECHCEŠ SOUTĚŽIT?
Přijď si vychutnat atmosféru Startup World Cup 2017 jako návštěvník. Zadej kód ILOVESWC při koupi vstupenky a získej slevu 10% na vstupné. Využij této příležitosti a potkej se s největšími jmény českého i zahraničního starupového světa.

 

Chcete se přihlásit do soutěže, dozvědět se více informací, či být pouze divákem a koupit si vstupenku? Navšttivte oficiální stránky akce

 

Zdroj: www.jvtp.cz